Resûlullâh (s.a.v.) Efendimiz’i Rüyada Nasıl Görebiliriz?

Yazar :Ömer Muhammed Öztürk

Yayınevi : Misvak Neşriyat

%20
8.64 TL
6.91 TL

Hz. Peygamber (s.a.v.)’i bu dünyada; rüyada ve uyanıkken görmek için neler yapılması gerektiğini anlatan bu kitabıyayınlamaktan Misvak Neşriyat olarak büyük mutluluk duymaktayız.

Manevi görevli Hakk erleri, insanları Nebi (s.a.v.) hazretlerine ulaştırmak vazifelerini çeşitli şekillerde yerine getirmişler, tâliblilere âhirette Nebi (s.a.v.)’in şefaatine nâil olmanın yollarını anlattıkları gibi bu dünyada da ol Nebiyy-i Muhterem (s.a.v.)’in cemâline, bereketli nazarlarına hatta sohbetlerine kavuşmanın yollarını göstermişlerdir.

Yayınevimizin kurucusu muhterem Üstadımız Ömer Muhammed Öztürk de bizleri; hâlleri, sözleri ve eserleriyle her hususta Sünnet-i Seniyye’ye kılavuzlamışlar, elinizdeki “Resûlullah (s.a.v.) Efendimiz’i Rüyada Nasıl Görebiliriz?” isimli eserin yayınlanmasını işaret ederek, Resûl-i Ekrem (s.a.v.) Efendimiz’in cemâl-i bâ kemâliyle müşerref olmamıza vesîle olacak dua, ibadet ve tavsiyeleri istifademize sunmuşlardır. Kendilerine şükran ve minnetlerimizi arz ederiz.

Bu eser;19. yüzyılda yaşamış maneviyat ehli Ehl-i Sünnet âlimlerinden Yusuf en-Nebhâni (k.s.)’un “Saâdetü’l Dâreyn” isimli eserinin konumuzla ilgili kısmının tercüme ve bazı notlarla şerhinden ibârettir.

Eserin okuyanlara faydalı olmasını diler, dünya ve ahirette Peygamber (s.a.v.) Efendimiz’e kavuşmamıza vesile olmasını Cenâb-ı Hakk’tan niyâz ederiz.


Kitap İsmi : RESÛLULLAH (S.A.V.) EFENDİMİZ’İ RܒYADA NASIL GÖREBİLİRİZ?
Yazar : YUSUF en-NEBHÂNÎ
Baskı Tarihi : AĞUSTOS 2013
Baskı Sayısı : 1. Baskı / Renkli
Kağıt Cinsi : 115 GR KUŞE KAĞIT
Kapak Cinsi : 300GR KUŞE
Cilt : AMERİKAN İPLİK DİKİŞ CİLT
Sayfa : 112 Sayfa Renkli Baskı
Tür : DİNİ KİTAP
Ebat : 12x21 cm
ISBN : 978-605-4791-03-3
Yayınevi : MİSVÂK NEŞRİYAT YAYINLARI

hizli işlemler
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır